İnstagram Beğeni Hilesinin Faydalari Nelerdir ?

2017-08-01 12:11:22


İnstagram Beğeni Hilesinin Faydalari Nelerdir ?

Instagram beğeni hilesinin faydaları nelerdir?

Instagram takipçi sayısı, instagram hesabınızın en önemli konusudur. Takipçiniz olmadığında ya da az olduğunda paylaşımlarınızı sergileme ve hedef kitleye ulaştırma şansı bulamazsınız. Son zamanların en popüler uygulamalarından olan instagram beğeni hilesi bu soruna kökten çözüm getiriyor. Bu uygulama size ne gibi faydalar sağlar gelin beraber bakalım.

Takipçi-beğeni dengesi sağlama

Uzun zamandır bir çok takipçi satın alma uygulaması ve takipçi beğeni hilesi ile takipçi sayınızı artırmanız mümkün. Fakat sadece takipçi sayımızın yüksek olması hesap popülerliği için yeterli olmayabilir. Beğeni sayımızın da takipçi sayımız gibi, ona oranla yüksek olması gerekir. Takipçi sayısı çok yüksek olup beğeni sayısı çok düşük olan hesaplar spam ya da sahte izlenimi verdiğinden işlevsel değildir. Kullanıcılara güven vermez. Bu yüzden takipçi sayımızla beğeni sayımızın yakın olmasını sağlayan bu uygulamayla hesabımızın imajını başarıyla yönetmiş, takipçilerimize güven vermiş, satış butiklerimize daha çok müşteri çekmiş oluruz.

Keşfet bölümünde yer alma

Instagram beğeni hilesiyle fotoğraflarınıza gelen beğeniler sayesinde keşfet bölümünde daha sık yer alırsınız. Size ve paylaşımlarınıza bu bölümden aşina olan kullanıcılar bir daha size rastladıklarında profilinizi incelemek isteyecekler, bu şekilde sizi takip listelerine ekleyeceklerdir.

Kısa yoldan popülarite

Kişisel hesabınız, markanız, butiğiniz.. instagram hesabınızın amacı ne olursa olsun popülariteye ihtiyacı vardır. Diğer tüm sosyal platformlarda olduğu gibi Instagram'da da popülarite takipçi ve beğeni sayısıyla gelir. Daha çok beğeni, daha çok takipçi, daha çok takipçi daha çok beğeni getirir ve bir süre sonra sürekli takipçi sayınızın ve beğenileriniz arttığı bir sistem oturtmuş olursunuz. Oturan sistemde artık takipçi sayınız da beğeniler de kendiliğinden çabucak artmaya başlayacaktır.

Hile değil dayanışma

Instagram beğeni hilesi aslında adındaki gibi hile değil bir çeşit kullanıcı dayanışmasıdır. Siz sisteme giriş yaptığınızda ve başkaları da aynı sisteme giriş yaptığında bu kullanıcıların hesapları tek bir havuzda toplanır. Daha sonra siz bir fotoğrafınıza 50 adet beğeni istediğinizde havuzdaki diğer kullanıcılar isteğinizi yerine getirir. Aynı şekilde havuzdan başka bir kullanıcı 40 adet beğeni talep ettiğinde bu kez siz ve diğer kullanıcılar  istenileni yaparsınız. Bu sistem bu yönüyle zaten kişiler arası kullanılmakta olan takibe takip yönteminin daha sistemli ve kullanıcı için kolaylaştırılmış, zenginleştirilmiş halidir.

Instagram hesabınızı en kısa ve kolay yoldan istediğiniz çizgiye taşımak istiyorsanız instagram beğeni hilesi uygulaması kullanın, sosyal medyayı en verimli şekilde kullanmanın keyfini çıkarın!

instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi instagram yorum hilesi takipci hilesi instagram takipçi hilesi 2017 instagram takipçi hilesi ücretsiz instagram takipci hilesi apk instagram takipçi hilesi bedava instagram takipçi hilesi nasıl yapılır instagram takipçi hilesi siteleri instagram takipçi hilesi indir instagram takipçi hilesi 1000 instagram takipçi hilesi 500

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram begeni hilesi

instagram begeni hilesi

İnstagram Takipci Hilesi olarak sitemizi kullanabilirsiniz. İnstagram begeni hilesi mevcuttur instagram yorum hilesi mevcuttur instagram görüntüleme mevcuttur. Instagram dm mevcuttur. Instagram canlı

Takipci paneli

Takipci paneli

Instagram Takipci Panelinde 4 sistem mevcuttur. Bunlar sirasiyla; Takipci Beğeni  Yorum Izlenmedir. Kredilerimiz 1000 olarak ayarlanmiştir. Siz kullanicilarimiz için daha guzel bir ortam yaratmaya

İnstagram Takipçi

İnstagram Takipçi

İnstagram Takipçi İnstagram da takipçi sayısı kullanıcılar açısından son derece dikkat çeken bir konudur. Özellikle de artık her kesimden olan insanların takipçi sayılarını arttırması,