İnstagram Beğeni Hileleri

2017-06-19 01:50:22


İnstagram Beğeni Hileleri

İnstagram Beğeni Hilesi Nedir?

Kişilerin, instagram sayfasında paylaştıkları fotoğraf ve videoları, takipçileri olmasa bile beğenmelerini sağlayan bir sistemdir. Sistem; gerçekte bir hile değildir fakat o şekilde adlandırılmıştır. Havuz sistemi şeklinde çalışan sayfa, giriş yapıldığı zaman başkalarının fotoğrafını beğenirken, aynı zamanda başkalarının da sizin paylaşımlarınızı beğenmesi şeklinde geliştirilmiştir. Genellikle kredi sistemi ile çalışmaktadır. Kredi sisteminin ilerleyiş biçimi ise şu şekildedir: siz kişilerin fotoğrafını beğendikçe sistem size kredi olanağı sağlıyor ve siz de bu kredileri kendi paylaşımlarınızda kullanabiliyorsunuz. Kredi limitleri üye olduğunuz sayfalara göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin; bir site size günlük olarak 100 kredi verebilir ve siz de almış olduğunuz bu kredileri ister beğeni sayısını arttırma isterseniz de takipçi sayısını arttırma yönünde kullanabilirsiniz. Havuz mantığı ile çalışan sistem, giriş çıkış sirkülasyonu düzenli sağlandığı sürece sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

İnstagram Beğeni Hilesi Kullanım Şekli

Güvenli olduğuna inandığınız siteye üye olduğunuz takdirde artık işleme başlayabilirsiniz. Genellikle aynı düzende olan sistem, takipçi kazan butonu göstergesine bastığınızda güvenli olarak çalışmaya başlar. Android mobil cihazlara da indirilebilen ve buradan yönetilebilen uygulamalar da mevcuttur. Böylece takipçi sayısınız artmakta ve buna bağlı olarak da beğeni sayınızın artması mümkün hale gelir. Ancak tüm bu uygulamaları yaparken güvenliği ön planda tutmaya önem vermelisiniz. Aksi takdirde hesabınız amaç dışı kullanımlar için çalınabilir ya da sizin adınıza reklamlar paylaşılarak sizi zor durumda bırakabilir.

instagram takipçi hilesi  •  takipçi kasma  •  instagram takipçi arttırma  •  instagram beğeni arttırma  •  instagram takipci hilesi  •  instagram beğeni hilesi  • instagram begeni hilesi  •  instagram takipçi kazanma  •  instagram takipçi sitesi  • 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Izlenme kasma

Izlenme kasma

Instagramda izlenme kasmak isteyen kullanicilari güvenli  ssl korumali sistemimize bekliyoruz. Sistemimizde 10000 izlenme kullanicisi vardır. Videolarinizi kesfete düşürebilir  Fenomen olabilirsiniz.

En İyi İnstagram Takipçi Sitesi

En İyi İnstagram Takipçi Sitesi

Ne işe yarar? Hayatınızda herkesle paylaşmak istediğiniz özel bir olay yaşıyorsunuz. Veya herkesin görmesini ve beğenmesini istediğiniz bir manzaraya karşı çayınızı yudumluyorsunuz mesela. 

Gold Üyelik Kazan

Gold Üyelik Kazan

1)Normal üyeler için başka hesaplara takipçi ve beğeni gönderme özelliği mevcut değildir ancak bizim size kredili bayilik vermemiz durumunda sahte hesap ile giriş yaparak kendi hesabınıza işlem