İnstagram Takipci Hilesi

2017-08-01 11:53:53


İnstagram Takipci Hilesi

Instagram hesabına nasıl takipçi alınır?

Sosyal medyanın artık en çok kullanılan uygulamalarından olan Instagram, kullanıcılarına takibe dayalı görünürlük sağlanan bir sistem sunar. Bir kullanıcı sizi takip ettiğinde ve paylaşımlarınızı beğendiğinde başka bir kullanıcı da sizden haberdar olur ve bu şekilde daha çok insana ulaşmış olursunuz. Normal şartlar altında yavaş ilerleyen bu sistemi hızlandırmak isteyebilirsiniz. Takipçi sayısının çok önemli olduğu Instagram'da, bilinirliğinizi ve popülaritenizi artırmak, daha geniş hedef kitleye ulaşmak için en kısa ve güvenilir yolu kullanarak instagram takipçi satın alabilirsiniz.

Güvenilirlikten emin olun

Takipçi artırma yöntemleri çok fazla talep bulan uygulamalar olduğundan kötü yazılım amaçlı olarak suistimal edilebilir. Bu yüzden takipçi satın alma işlemini muhakkak güvenilir sitelerden yapmalısınız.

Ücretli ya da ücretsiz hizmet alabilirsiniz

Takipçi edinme hizmetini ücretsiz olarak sunan siteler olduğu gibi ücretli hizmet veren siteler de mevcuttur. Elbette ücretsiz hizmetlerde vaat edilen takipçi sayısı çok daha azdır. Ücretli hizmetleri kullanarak ise istediğiniz sayıda ve türde takipçi paketi satın alabilirsiniz.

Ücretli takip satın alma uygulamalarını mobil ödeme sistemiyle de satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz takipçi paketine karar verdikten sonra mobil ödeme kanalını gösteren butona basın. Karşınıza çıkan sayfada instagram bilgilerinizi girip devam edin. Yönlendirildiğinizde karşınıza çıkacak olan kodu istenen numaraya gönderdiğinizde işleminiz tamamlanır ve alım yaptığınız site gün içerisinde size takipçileri gönderir. Bu yöntem operatör hesabınızda bulunan liradan düşer ve diğerlerine göre çok daha pratiktir.

Gerçek takipçiler veya botlar

Ücretsiz olarak bu hizmeti sunan siteler sadece kullanıcı havuzu yöntemi ile gerçek takipçiler vaat ederken, ücretli uygulamalarda bot takipçiler de satın alabilirsiniz. Gerçek takipçiler daha aktif olacağından ve size yeni takipçi kanalları açacağından öncelikli olarak tercih edilir.

Sistem nasıl işliyor?

Takipçi satın alma yöntemleri güvenilir bir site tarafından sağlandığında tamamen güvenlidir ve kullanıcı dostudur. Siz bir sitenin sistemine giriş yaptığınızda, aslında o sitede bulunan instagram kullanıcı havuzuna giriş yapmış olursunuz. Gereken işlemleri yaptıktan sonra havuza giriş yapmış diğer tüm kullanıcılar artık sizin takipçinizdir ve siz de onları takip edersiniz. Bir çeşit kullanıcı dayanışması olan bu yöntemin hesabınıza hiçbir zararı ya da güvenliğinizi tehdit edici bir özelliği yoktur.

Instagram takipçi hilesi uygulamasına dahil olarak, Instagram dünyasında milyonlarca kullanıcıya daha çabuk ve hızlı ulaşma şansı elde edebilirsiniz.

                  

instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi instagram yorum hilesi takipci hilesi instagram takipçi hilesi 2017 instagram takipçi hilesi ücretsiz instagram takipci hilesi apk instagram takipçi hilesi bedava instagram takipçi hilesi nasıl yapılır instagram takipçi hilesi siteleri instagram takipçi hilesi indir instagram takipçi hilesi 1000 instagram takipçi hilesi 500

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipci Hilesi

İnstagram Takipci Hilesi

İnstagram takipci hilesi  sitesi olarak sizlere 2000 kredi dagıtmaktayız. sizlere daha iyi hizmet verebilmek için instagram takipci scriptimizi yeniliyoruz. Yeni görünümümüzle karşınızda

Twitter Takip Etmeyenleri Vazgeçme Kodu

Twitter Takip Etmeyenleri Vazgeçme Kodu

Twitter Takip Etmeyenler Kodu Sayfamızda Paylaşılmaktadır  Ana Sayfamızda Bulunan Twitter paneline giriş yaparak Takipçi Retweet Ve Favari Kazanabilirsiniz. Kullanım Google veya Diğer

Instagram Sizi Takip Etmeyenleri Bırakma Kodu

Instagram Sizi Takip Etmeyenleri Bırakma Kodu

Instagram Yardımcı Kodların da bugun siz değerli kullancılırımaza Sizi Takip Etmeyenler  Kodunu Paylaşıyoruz. Kodu kullanmak için F12 Basarak Consele Kısmına Yapıştıra bilirsiniz.